היסטוריית החברה

כאשר הקמנו את חברת סולארי בשנת 2006, היינו מעט מאוד אנשים ובעיקר היו לנו חזון וזיהוי של צורך מהותי בשוק. על ידי היצמדות מקצועית ומדויקת לערכי הליבה שלנו, תוך זיהוי שינויים ומגמות בתעשייה ובמשק הישראלי ולצד חדשנות בלתי מתפשרת, הצלחנו להפוך את “סולארי” לשחקנית מרכזית ומובילה בתחום הנרחב של חימום תת רצפתי, מערכות הסקה מרכזיות, פתרונות חימום מים לבריכות, חימום ביתי והתייעלות אנרגטית חכמה.

כיום סולארי היא קבוצת חברות ופעילויות, עם מגוון אדיר של פרויקטים, בשוק הפרטי והמוסדי. החברה נכנסה לפעילות ביצוע קבלנית ובנוסף מייבאת פתרונות חימום מובילים, מחזיקה מפעל ייצור ישראלי כחול-לבן, מפעילה חטיבת התקנות מקצועית, מייעצת ומספקת מטריית שירותים מלאה ומותאמת אישית.

זה הסיפור שלנו, של סולארי אנרגיה מתחדשת, מההתחלה ועד סיפור ההצלחה של היום:

2006
החברה הוקמה
חברת סולארי מוקמת, במטרה לקדם את נושא האנרגיות המתחדשות בארץ, בדגש על אנרגיה סולארית לייצור חשמל, שבתקופה זאת לא סובסדה ולא הייתה מוכרת ונפוצה כפי שהיא כיום.
8.2007
התייעלות אנרגטית
החברה מחליטה להתמקד בהתייעלות אנרגטית, כחלק ממהלך של זיהוי התפתחות צרכים מקצועיים בשוק, שינויים רגולוטוריים (שאכן התממשו) ויכולות טכנולוגיות.
1.1.2008
משאבת החום הביתית הראשונה
התקנת משאבת החום הביתית הראשונה בענתות, תוצרת "פרג" – ישראל.
8.2008
משאבת החום המוסדית הראשונה
התקנת משאבת החום המוסדית הראשונה, בקיבוץ צובה שבהרי ירושלים בליווי מאיר נבו ז"ל, מנהל האנרגיה של הקיבוץ ואיש יקר שליווה את החברה באפיון ובהתקנת מערכות במגזר הקיבוצי.
12.2008
התקנת מאה משאבות חום
תוך שנה בלבד, סולארי מגיעה לשלב של סיום התקנת מאה משאבות חום במגזר הביתי, מחירי הנפט בשיא של כל הזמנים (150$ לחבית). הצרכן הישראלי מחפש אמצעי זול, יעיל ואמין יותר של חימום הבית וחברת סולארי מספקת פתרונות מצטיינים.
6.2009
הסכם עם רשת מלונות אטלס
רשת מלונות אטלס מתחילה להתקין משאבות חום בכל מלונות הרשת, לצורך חימום מים ומערכות הסקה מרכזית.
10.2009
פיתוח משאבת חום לטמפ' של 65 מעלות
חברת סולארי בשיתוף חברת פרג מפתחת, לראשונה בישראל, משאבת חום המגיעה לטמפ' של 65 מעלות.
2.2010
פיתוח מערכת בקרה
סולארי מפתחת ומשיקה מערכת בקרה לאופטימיזציה של מערכות התייעלות אנרגית. המערכת אינטרנטית ובעלת ממשק מובייל ייחודי. כיום, מערכת הבקרה של סולארי עבור פתרונות חימום שונים ממשיכה להתפתח ומספקת חוויית משתמש התואמת למציאות הטכנולוגית הנוכחית והמשתנה.
4.2010
פיתוח משאבת חום מושתקת
סולארי אחראית לפיתוח מהפכני של משאבת חום מושתקת בעלת עוצמת רעש נמוכה במיוחד. המערכת הותקנה בקיבוץ עין השופט במיקום הדורש רמת רעש נמוכה במיוחד.
11.2010
התקנת מערכת רב תכליתית בהספק של 720KW
התקנת מערכת רב תכליתית בהספק של 720KW, הכוללת חימום מים לחרצה, להסקה ולחימום בריכות שחיה תוך יצור מים קרים למערך מיזוג מרכזי במלון מוביל בצפון.
11.2011
מערכת ראשונה לחימום מי רחצה לטמפ' 70 מעלות
חברת סולארי מתקינה מערכת ראשונה וחדשנית לחימום מי רחצה וצריכה לטמפ' של 70 מעלות. המערכת פרי פיתוח ישראלי.
12.2011
השלמת 200 מערכות מוסדיות ו-600 ביתיות
תוך פחות משש שנים מיום הקמתה, חברת סולארי כבר כובשת יעד נוסף: השלמת מאתיים מערכות בסקטור המוסדי ולמעלה מ-600 מערכות ביתיות.
2012
כניסה לביצוע פרויקטים באגן הים התיכון
חברת סולארי ממשיכה לפרוץ גבולות ומתרחבת לחו"ל עם כניסה לביצוע פרויקטים באגן הים התיכון, הרחבת רשת ההפצה של מוצרי החברה וגידול משמעותי בכמות הפרויקטים המוסדיים.
2013
ביצוע פרויקטים מוסדיים רחבי היקף
חברת סולארי מנהלת באופן מלא התקנת משאבות חום ברשתות בתי האבות של "עד 120" ו"משען", מבצעת פרויקטים מוסדיים רחבי היקף בבית חולים פלימן, בית החולים האיטלקי בנצרת, מפעל "תמר שאן", קיבוץ צובה, ועוד מגוון פרויקטים ולקוחות מוסדיים.
2014
רכישת פעילות 2 חברות
חברת סולארי הופכת לקבוצת סולארי ומציעה לראשונה בישראל מערך שירותים סינרגטי ותחת קורת גג אחת. סולארי רוכשת את פעילות חברת "ב.מ. הסקות הגליל" ואת מפעל "ב.ס. הנדסת חימום" – מפעל ליצור לפי הזמנה של משאבות חום המתקדמות והאיכותיות בישראל.
2014
התחלת פעילות ייבוא של משאבות חום שנבאו
סולארי נכנסת לתחום הייבוא ומתחילה לייבא בלעדית לישראל את משאבות החום המצוינות והמתקדמות של חברת שנבאו מסין. משאבות חום שנבאו מציעות מענה אמין, חסכוני ומגוון במיוחד ליישומי חימום תת רצפתי, מערכות הסקה מרכזיות, חימום מים לשוק המוסדי וכיוצא באלו.
2017
ייבוא משאבות חום סמסונג
צעד נוסף של קבוצת סולארי בהובלת תחום משאבות החום ופתרונות חימום מתקדמים בישראל, קבלת זיכיון הייבוא הבלעדי של משאבות חום תוצרת תאגיד הענק הקוריאני סמסונג.

כיום, בזכות תהליך זה של מיזוגים ורכישות והוספת מוצרים ושירותים נוספים למערך שלנו, קבוצת סולארי מציעה מודל של One Stop Shop למכלול הצרכים לגבי פתרונות חימום לשוק הפרטי והמוסדי.

צרו קשר עוד היום וניצור יחד את העתיד האנרגטי שלכם!

    רוצה לשוחח תחזרו אלי פנייה בווצאפ
    נגישות
    × היי :)