חימום סולארי לבריכות שחיה

חימום בריכות שחיה מוסדיות ופרטיות, הפעלה חסכונית והחזר השקעה מהיר. קבוצת סולארי מאפשרת לכם ליהנות מהבריכה שלכם כל השנה, באמצעות מערכת חימום בריכת שחיה יעילה, אמינה ובעיקר חסכונית!

סולארי מייבאת, מייצרת, משווקת ומתקינה משאבת חום לבריכה לשוק המוסדי ולשוק הפרטי, כך שאנו נותנים מענה מלא ואיכותי ביותר גם לבריכות של קיבוצים, מלונות וכיוצא באלו וגם לבריכת שחיה ביתית פרטית ולג’קוזי, הכל בהתאמה אישית אופטימאלית ועל בסיס המוצרים המקצועיים והחסכוניים ביותר בשוק.

מחמם מים לבריכה בטכנולוגיה של סולארי מבוצע באמצעות משאבות חום, פתרון פשוט, חכם ומאוד חסכוני באנרגיה לחימום מים על בסיס חום שכבר נמצא באוויר – בכל זמן ובכל תנאי מזג אוויר! פתרונות החימום שלנו חותכים בהוצאות חימום הבריכה והופכים את הפעלתה בחודשי החורף הקרים לברת קיימא ולאפשרית מבחינה תפעולית ופיננסית. פתרון אידיאלי למגזר המוסדי ולבעלי בריכה פרטית שרוצים לממש את מלוא הפוטנציאל מהבריכה שלהם.

יתרונות של חימום בריכת שחיה עם משאבת חום מבית סולארי:

 • הפעלה אמינה וחסכונית במיוחד של הבריכה.
 • הפקת מים חמים במגוון טמפרטורות, לרחצה נעימה ולכל יישומי הבריכה.
 • החזר השקעה מהיר עקב ההפעלה החסכונית של משאבת חום לבריכת שחיה.
 • חימום בריכה אמין ופשוט, עם מינימום תקלות ותחזוקה, על בסיס תהליך פיזיקלי המנצל את החום המצוי באוויר והמרתו לחימום מים, כולל בטמפרטורות חיצוניות נמוכות מאוד.
 • התאמה מעולה לבריכות חדשות וגם לבריכות קיימות.
 • אין כלל שימוש בדלקים יקרים ומזהמים.
 • אפשרות לחימום ג’קוזי אפילו ל-40°C.
 • אפשרות לחימום בריכה טיפולית לטמפרטורת מים גבוהה יותר בכדאיות כלכלית גבוהה.
 • אפשרות להתקנת משאבת חום מושתקת למיקומים המחייבים רמת רעש נמוכה.
 • משאבות חום לחימום בריכות שחיה מבית המותגים המובילים בעולם וגם בייצור שלנו במפעל החברה בישראל.

עונת רחצה ארוכה והתאמה אישית מלאה

מקובל לחמם מי הבריכה לטמפרטורה של 28-30 מעלות צלזיוס. השימוש במשאבת החום למטרת חימום בריכה מאפשר כניסה לעונות המעבר ומשלש את זמן עונת הרחצה, עד לכדי תשעה חודשים בשנה, ממרץ ועד נובמבר. בתצורה מתאימה ועם הציוד הרלוונטי, ניתן כמובן לייצר חימום נוח ואיכותי לשימוש בבריכה לאורך כל השנה.

משאבת חום לחימום בריכה הינה ייעודית ומותאמת למטרה זו. הטמפרטורה נמוכה יותר ממערכות הסקה ומערכות חימום תת רצפתי, כך שגם גודל המשאבה וההספקים שלה בהתאם, כולל תוך התחשבות בגודל הבריכה, אקלים גיאוגרפי ועוד פרמטרים כך שאתם מקבלים בדיוק את המוצר והשירות שאתם צריכים.

קבוצת סולארי כבר התקינה מערכות באינספור בריכות מוסדיות, מסחריות ופרטיות בכל רחבי ישראל, כך שאנו מנוסים מאוד בתחום הן ברמת המוצרים והן ברמת ההתקנה והשירות.

חימום בריכות שחיה עם משאבות חום מבית סולארי – לכל סוגי וגדלי הבריכות – הפתרון היעיל והמשתלם ביותר להנאה מהבריכה שלכם לאורך כל השנה!

חימום בריכות שחייה - שאלות ותשובות

רוצים לחמם את בריכת השחייה שלכם וליהנות מרחצה במים נעימים וחמימים יותר חודשים בשנה ואפילו כל השנה? מתלבטים לגבי מערכת חימום הבריכה היעילה, האמינה והמשתלמת ביותר? כאן תמצאו את התשובות לכל השאלות הנפוצות שמומחי סולארי נשאלים לגבי מערכות לחימום בריכות שחייה – פרטיות וציבוריות, קטנות וגדולות – באמצעות יישום מתקדם וחכם של משאבות חום.

אם אין שריפת דלק, איך המערכת מחממת את הבריכה שלי?

משאבת חום פועלת בצורה יעילה וחסכונית מאוד על בסיס חשמל, ללא כל שריפה של דלק כלשהו. ובכל זאת, היא מספקת חימום איכותי, יעיל, חסכוני ויציב גם לבריכה גדולה וגם בחודשי החורף הקרים (אפילו באירופה וצפון אמריקה משתמשים בהן!). ה”קסם” הזה קורה הודות לתהליך פיזיקלי חכם שדומה בהיבטים מסוימים לפעולת המזגן. משאבת החום מוציאה מהאוויר את החום הקיים בו באופן טבעי (גם בחורף קר מאוד) ומעבירה את החום הזה למים, שבתורם מסוחררים לבריכה ומעלים את טמפרטורת המים. כל זה קורה בתוך מערכת סגורה חכמה ויעילה מאוד, המספקת יותר יחידות חום מאשר יחידות האנרגיה שהושקעו – מה שמביא להפעלה חסכונית לעומת כל פתרון מבוסס דלקים אחר.

זה באמת יוצא יותר זול לעומת חימם בריכה בגז או סולר?

לחלוטין כן, במידה משמעותית ואפילו ללא תחרות בכלל מבחינת יעילות אנרגטית וכלכלית. חימום בריכה עם מבערי גז או סולר יחמם את המים מהר יותר כנראה, אבל בעלויות הפעלה אדירות ובכמה סדרי גודל יותר בהשוואה ליעילות של משאבות חום. היום גם ההשקעה הראשונית במערכת כבר לא גבוהה כבעבר והלכה למעשה אין כל יתרון להתקנה או להמשך שימוש במערכת חימום בריכה מבוססת שריפת דלקים. עובדתית, רוב מוחלט של בריכות בבתי מלון, בקאנטרי קלאבים ובריכות ציבוריות הפועלות גם בחורף מחממות עם משאבות חום.

לכמה מעלות מחממים בריכת שחייה?

באופן כללי, בדרך כלל נהוג לחמם מים של בריכות שחייה לטמפרטורה של 28-30 מעלות צלזיוס. אלו לא מים “רותחים” אבל גם בהחלט לא מים קרים אלא טמפרטורת מים אידיאלית לשחייה בבריכה, הן ספורטיבית והן לבילוי של כיף בבריכה חמימה כאשר בחוץ הטמפרטורות כבר נמוכות יותר. אם אתם רוצים חימום בריכת שחייה גם בחודשי שיא החורף והבריכה שלכם מקורה, אפשר כמובן להעלות את טמפרטורת המערכת ולהגיע למים אפילו יותר חמים. 

אם אתם מעוניינים לחמם בריכה טיפולית, למשל לטיפולי הידרותרפיה, אפשר להגיע לטמפרטורה גבוהה יותר, ביעילות אנרגטית וכלכלית משודרגת לעומת כל פתרון אחר.

האם אפשר לחמם ג'קוזי או "Hot Tub" עם משאבת חום?

בהחלט ניתן ואנחנו מתקינים מערכות כאלו בבתים פרטיים, מלונות ואתרי בוטיק למיניהם. עם משאבות חום אפשר גם לחמם בריכת שחייה לטמפרטורת שחייה נעימה וחמימה וגם לחמם ג’קוזי או הוט-טאב עץ קלאסי לטמפרטורה חמה מאוד של אפילו 40°C. 

באיזה סוג משאבות חום אתם משתמשים לחימום בריכות?

קבוצת סולארי עובדת עם משאבות החום הטובות והאמינות ביותר בעולם, מבית המותגים המובילים ועם ניסיון אדיר בתחום מבחינת טכנולוגיות, הנדסה ושירות. במערכות חימום בריכות שחייה (כמו גם בהסקה מרכזית וחימום מים מוסדי) אנו עושים שימוש כמעט מוחלט במשאבות חום בטכנולוגיית אינוורטר. במערכת אינוורטר המאוורר והמדחס פועלים במהירויות משתנות ודינמיות, בהתאם לדרישת האנרגיה מהבריכה עצמה. זה מאפשר הפעלה יעילה, זולה, שקטה ואמינה יותר. 

לצורך המחשה של יעילותן של משאבות חום אינוורטר, תוך כדי עבודה במהירות נמוכה יותר (שקטה, אמינה וחסכונית יותר), נסביר כי מערכות אלו יכולות לספק נתוני יעילות (COP) כאלו שעבור כל 1 קילווואט חשמל שנצרך, הן מחזירות עד 14 קילוואט חום לבריכה.

האם יש דרישות חשמליות מיוחדות למשאבת חום לחימום בריכה?

באופן כללי, משאבות חום קטנות המשמשות לחימום בריכות שחייה ביתיות או פרטיות קטנות, יכולות להתחבר למערכת חשמל חד פאזית (עד הספק של כ-35KW), עבור בריכות שחייה גדולות כמו בריכות ציבוריות, בריכות בקיבוצים ובמלונות, לרוב נדרש חיבור חשמלי תלת פאזי כדי לאפשר עבודה עם משאבה או כמה משאבות חום בהספקים הנדרשים לחימום אפקטיבי. 

לאיזה סוג וגודל בריכה המערכת שלכם מתאימה?

מערכות חימום בריכת שחייה מבית קבוצת סולארי מותאמות אישית באופן מלא וחכם לבריכה הספציפית שאתם רוצים וצריכים לחמם, המערכות שלנו מתאימות לכל סוג של בריכה ולכל גודל – מבריכה ביתית קטנה ועד בריכה קיבוצית גדולה או בריכה אולימפית לשחייה ספורטיבית. אנחנו יודעים לבנות פתרונות חימום בריכה גם לבריכות ניידות ולא קבועות, מה שנקרא לעיתים בריכות אינטקס. 

המערכות של סולארי כוללות הנדסה מתקדמת וניסיון עשיר בהרכבת המערכות האופטימאליות ליישומי חימום מים, כך אנו יכולים לספק פתרונות חימום בריכות לכל סוגי הבריכות, מכאלו העושות שימוש בכלור ועד כאלו העושות שימוש במלחים או במערכת טיהור אחרות. 

בהתאם לכך, סולארי התקינה מערכות לחימום בריכות במגוון מיקומים ברחבי ישראל: במלונות, בקאנטרי קלאבים, בקיבוצים, במתחמי כושר וכמובן בשלל בתים פרטיים. 

האם משאבת חום חייבת להיות צמודה לבריכה?

משאבות חום פועלות באופן שקט, ללא שריפת דלקים, ללא עשן והן גם נראות כמו יחידות חיצוניות של מזגן גדול. אך למרות זאת, ממש אין חובה להתקין את משאבת החום בצמוד לבריכה ואפשר להתקינה בחדר מכונות, במיקום מרוחק מספיק מחוץ לשטח הבריכה או במיקום מוסתר ודיסקרטי אחר. הצנרת שלנו כבר עושה את הדרך ומובילה את המים החמים ממשאבת החום אל הבריכה שלכם. 

  רוצה לשוחח תחזרו אלי פנייה בווצאפ
  נגישות
  × היי :)