מערכות הסקת חלל (חימום חדרים)

כאשר אתם צריכים לחמם באופן יעיל, זול ואקולוגי, פתרונות הסקת החלל של קבוצת סולארי הם המובילים בתחום, המגוונים ביותר ובעלי האפשרויות הדינמיות ביותר. משתמשים מוסדיים ותעשייתיים זקוקים לא אחת לפתרונות חימום לחדרים מסוימים וחללים שלמים, כאשר כיום קריטי שאותו חימום יהיה גם אפקטיבי לצרכים התפעוליים אך גם כדאי כלכלית ואקולוגי עד כמה שניתן – בדיוק שלושת הדברים שמערכת הסקה מרכזית מבוססת משאבות חום מספקים לכם!

קבוצת סולארי מייבאת, מייצרת, משווקת ומתקינה מערכות חימום וקירור לשוק המוסדי והפרטי, בהתאמה אישית מלאה ובדגש בלתי מתפשר על כדאיות כלכלית, התייעלות אנרגטית, אמינות, החזר השקעה אפקטיבי ויישומים אקולוגיים. הקטלוג שלנו כולל מכלול פתרונות של מערכות הסקת חלל והסקת חדרים.

חימום תת רצפתי מבוסס מים – אידיאלי לחללים גדולים!

מערכות הסקה מוסדיות מבוססות משאבות חום וחימום מים מספקות את השילוב המושלם והנדרש של אמינות, איכות חימום, כדאיות כלכלית בהפעלה וחיסכון בפליטת מזהמים. הפתרונות המוסדיים שלנו כוללים מערכות חימום תת רצפתיות, כאשר מדובר על פיתרון אידיאלי לחללים גדולים. חימום תת רצפתי מוסדי מבוסס מים ומשאבות חום מספק יעילות אופטימאלית מבחינת מסה תרמית ושמירה על טמפרטורת סביבה נעימה ויציבה.

 • אידיאלי לחללים גדולים
 • אידיאלי לבניינים חדשים ופרויקטים גדולים בתחום הבנייה
 • יעילות אנרגטית
 • עלויות תפעול נמוכות
 • מגוון רחב של מוצרים ומערכות בהתאמה אישית
 • החזר השקעה מהיר ויעיל

מערכות הסקת חלל וחדרים מבית קבוצת סולארי

עם מערכות ההסקה המוסדיות של קבוצת סולארי אתם מקבלים התאמה אישית מלאה ומושלמת ומגוון רחב של פתרונות חימום מהיצרנים האיכותיים ביותר בעולם ו/או בייצור מקומי פרטני שלנו בסולארי. הניסיון שלנו יחד עם המכלול הרחב של מוצרים ופעילויות שאנו בסולארי מספקים ללקוחות מוסדיים ופרטיים כבר מעל עשור הופכים אותנו לבחירה מושלמת עבור כל צרכי ההסקה והחימום שלכם.

אם אתם מחפשים פיתרון יעיל, אמין וזול לחימום חללים מוסדיים וחדרים, בתנאי חימום מדויקים ומותאמים אישית, צרו קשר היום עם סולארי לפגישת ייעוץ והצעת מחיר חינם – 1-700-55-11-99

  רוצה לשוחח תחזרו אלי פנייה בווצאפ
  נגישות
  × היי :)