משאבות חום לבריכות – יעילות שיא וכדאיות כלכלית!

בריכה מחוממת המאפשרת רחצה נעימה גם בחודשי החורף הקרים היא ללא ספק תענוג למתרחצים, כאשר עבור ארגונים רבים מדובר על הכרח של ממש – מועדוני ספורט, בתי מלון, קיבוצים וכיוצא באלו. כיום, בזכות פתרונות חימום בריכות שמציעה חברת סולארי ניתן לצמצם בצורה דרסטית את הוצאות החימום לבריכות ציבוריות, מוסדיות ופרטיות, זאת באמצעות התקנת מערכת חימום בריכה הפועלת על בסיס משאבות חום. משאבת חום פועלת כך שהיא מנצלת את החום הטבעי המצוי באוויר (כולל בטמפרטורות חיצוניות נמוכות מאוד!) והעברתו למים בתהליך פיזיקלי, תוך השקעת מינימום אנרגיה.

משאבת חום היא בחירה אידיאלית ויעילה מבחינת היבטים שונים, המערכת מציעה כדאיות כלכלית גבוהה במיוחד, מבחינה הנדסית זהו פיתרון מצוין, החזר ההשקעה מהיר והמערכת מהווה אפשרות סביבתית לחימום מי בריכה בשל היעילות הנארגטית שלה והעובדה שאין שימוש ישיר בדלקים מזהמים. משאבות חום משמשות למגוון צרכי חימום והסקה, למשל אלו מערכות יעילות ומשתלמות מאוד עבור חימום תת רצפתי, מערכות הסקה מרכזיות, חימום חללים וכמובן חימום בריכות. חברת סולארי מציעה מגוון משאבות חום לחימום בריכות וג’קוזי, לשוק הפרטי והמוסדי, עם ניסיון עשיר בהתאמה אישית של המערכות והתקנתן בשטח.

פיתרון אופטימאלי למערכות חימום קיימות או כפיתרון חימום חדש

חימום בריכה באמצעות משאבת חום מהווה פיתרון אופטימאלי הן עבור בריכות שכבר יש בהן מערכת חימום מים פעילה ומותקנת והן עבור בריכות ללא פיתרון חימום מים קיים. באופן כללי, במרבית המקרים כאשר מדובר על בריכה עם מערכת חימום קיימת, ניתן להתחבר עם משאבת החום ורכיביה למערכת החימום במקום. משאבות חום מאפשרות למפעילי בריכות לחמם את המים בצורה זולה, משתלמת ויעילה הנדסית, כך להציע את שירותי הבריכה לאורך כל השנה עם מים חמימים ונעימים.

מאפיינים טכניים

משאבות חום מציעות יעילות אנרגטית של 75% לעומת חימום באמצעות סולר ו-60% לעומת גז. סולארי מציעה ללקוחותיה משאבות חום ייעודיות למטרת חימום בריכות שחיה וג’קוזי וכמו כן מערכות משולבות המתאימות הן להסקה מרכזית והן לחימום בריכה (בבית פרטי למשל). חברת סולארי עובדת עם משאבות חום איכותיות ואמינות של חברת “שנבאו” הבינלאומית. משאבת חום ייעודית לחימום בריכה הינה זולה יותר ממשאבה למערכת הסקה מרכזית.

חימום בריכה באמצעות משאבת חום הינו חימום רציף, המשאבות של סולארי כוללות מחליף חום מיוחד המתאים במיוחד לתנאי העבודה האגרסיביים של בריכות. המערכות כוללות מדחס יפני איכותי, מערכת שליטה ובקרה מתקדמת, אפשרות לקירור מי הבריכה בקיץ ויעילות אנרגטית גבוהה במיוחד.

משאבות חום לחימום בריכות מכל הסוגים והגדלים, הפיתרון היעיל והמשתלם ביותר להנאה מהבריכה לאורך כל השנה!