צ'ילרים

עם הצ’ילרים המקצועיים והאמינים של קבוצת סולארי אנו מסייעים לכם להגיב לצרכי היעילות והתפעול של המבנה והיישום הרלוונטיים. צ’ילרים חסכוניים, אמינים ואיכותיים המורכבים עם המכלולים הטובים ביותר בתעשייה ובהתאמה אישית מושלמת, בהתאם לצרכים ולהגדרות הנדרשות. בסולארי אנו מייבאים פתרונות קירור (וחימום) מבית המותגים הטובים והמתקדמים ביותר בעולם וכמו כן החברה מחזיקה מפעל ייצור בישראל למתן מענה ייחודי ומותאם אישית למקרים מורכבים המצריכים פתרונות יצירתיים.

 • צ’ילר חסכוני המספק ביצועים ללא פשרות וגם חותך בהוצאות האנרגיה.
 • סולארי משווקת צ’ילרים בעלי חתימה פיזית קטנה יחסית ושקטים.
 • אמצעי בקרה מתקדמים ואמינים בכל יחידה.
 • הגנות המורכבות כסטנדרט על יחידות הצ’ילרים, לאורך חיים ארוך יותר ונטול תקלות.
 • שירות וליווי אישי ומקצועי, לאורך כל הדרך.
 • אפשרות להתקנת צ’ילר מבוסס משאבת חום, יכול גם לחמם מים.

מחפשים צ’ילרים איכותיים, אמינים וחסכוניים באנרגיה לשימוש מוסדי או מסחרי? פנו לסולארי היום ואתם בדרך הבטוחה לבחירה מנצחת ומותאמת עבורכם.

שאלות נפוצות

האם צ'ילרים יכולים רק לקרר?

שאלה מצוינת ואף מתבקשת לאור השם של המכשיר – אשר באנגלית משמעותו המילולית היא מכשיר קירור. צ’ילרים בסיסיים ומסורתיים, אכן מיועדים לקירור מים שאפשר להשתמש בהם או שאפשר לקרר באמצעותם חללים גדולים. אבל קבוצת סולארי מציעה כיום גם צ’ילרים מתקדמים ודו שימושיים, אשר גם מקררים וגם יכולים לפעולת כמשאבת חום לחימום מים.

למה מומלץ להשתמש בצ'ילרים במבניים מסחריים ותעשייתיים?

באופן כללי, כי צ’ילרים מייעלים מאוד את פתרונות מזוג האוויר ובמערכות מתקדמות גם את פתרונות חימום המים וההסקה, גם מבחינת יעילות אנרגטית וגם מבחינת יעילות כלכלית. וזו הנקודה החשובה ביותר, שימוש חכם בצ’ילרים במערכות המיזוג, ההסקה וחימום המים במבנה חוסך המון כסף בהוצאות חשמל ואנרגיה ומספק ביצועים טובים יותר.

האם צ'ילרים יכולים רק לקרר/לחמם מים או גם אוויר?

אמנם במקרים רבים צ’ילרים משמים לקירור/חימום מים, לצרכי מיזוג והסקה שונים, אך הציוד המתקדם כיום בהחלט יכול לספק גם ביצועים של קירור וחימום אוויר, למשל פתרונות צ’ילרים בעיבוי אוויר המספקים תוצאה בצורת אוויר קר/חם ישירות.

מדוע לרכוש צ'ילרים מקבוצת סולארי?

כי אתם מקבלים מוצר איכותי, אמין, מתקדם טכנולוגית ומותאם אישית לצרכים ההנדסיים והתפעוליים שלכם. כי אנחנו עובדים עם היצרניות הטובות בעולם ומספקים יחס עלות-תועלת מעולה. כי צ’ילר מבית קבוצת סולארי מייעל משמעותית את הביצועים ואת הכדאיות הכלכלית של הפעלת מערכות מיזוג, קירור וחימום במבנים שלכם.

  רוצה לשוחח תחזרו אלי פנייה בווצאפ
  נגישות
  × היי :)