פתרונות חימום מתקדמים לתעשייה

עלויות אנרגיה תופסות חלק נכבד מההוצאות התפעוליות והן נוגסות גם ברווחים. לכן חשוב מאוד לבחור בפתרונות חימום יעילים ומתקדמים אשר יציעו חיסכון באנרגיה תוך התאמה מלאה לצרכי המשתמשים ולדרישות רגולטוריות. 

האיזון המושלם בין ביצועים לחיסכון

קבוצת סולארי מעמידה לרשותכם פתרונות חימום חכמים ויעילים אנרגטית אשר בעזרתם תוכלו לחסוך המון וליהנות מתוצאות מצוינות. כל פתרון חימום לתעשייה מותאם אישית לפרויקט הספציפי, כתוצאה מכך נוצר איזון אופטימלי בין מידת היעילות של המערכות וביצועיהן לבין השגת חיסכון מקסימלי. התאמה מושלמת לצרכי הפרויקט היא המפתח לשביעות רצונכם ולתוצאות מצוינות מכל ההיבטים. פתרונות החימום של קבוצת סולארי מאוד אמינים ומיוצרים על ידי מותגים מובילים בתעשייה העולמית, זאת לצד ייצור כחול לבן של פתרונות חימום מיוחדים. 

מערכות הסקה מוסדיות - בתי אבות

פתרונות החימום של המחר

בין פתרונות החימום המתקדמים עבור המגזר המוסדי והמסחרי נמצאים אלו הבאים – 

  • חימום מקוואות – מערכות חימום מקוואות המבוססות על משאבות חום. מערכות אלו מקצצות בעלויות החימום ומובילות לחיסכון מידי של עד 70%. מלבד מערכות חימום חדשות ניתן גם להסב מערכות קיימות וליהנות משיטת חימום יעילה המחממת את המים תוך שימוש בחום הנמצא באופן טבעי באוויר. 
  • חימום תהליכים בתעשייה – פתרונות חימום מים עבור מגוון גדול של צרכים ויישומים לענפי התעשייה והחקלאות, כגון מקלחות עובדים, חימום והסקת חדרים, חימום מים למכונות ייצור, חימום מים ליישומים תעשייתיים במפעל ועוד. מערכות החימום מותאמות באופן אישי למשתמשים ומציעות מגוון רחב של אפשרויות. 
  • מערכות הסקת חלל (חימום חדרים) – בתעשייה לא אחת עולה הצורך בחימום חדרים ספציפיים או חללים גדולים. פתרונות חימום מתקדמים יכולים להציע מענה זול, אופטימלי ואקולוגי במקביל, בהתאמה לכל צורך ומטרה. מערכות הסקה מוסדיות מבוססות על משאבות חום ונותנות מענה אמין, איכותי וכדאי כלכלית. 
  • מערכות חימום מים – חימום מים זהו צורך בסיסי בתחומים רבים בתעשייה, אולם בניגוד לצרכנים קטנים, חימום מסחרי ותעשייתי הרבה יותר יקר ולא ידידותי לסביבה. פתרונות חימום מים מתקדמים מספקים מענה אקולוגי ויעיל. הם מבוססים על משאבות חום שמנצלות את האוויר החם שקיים בסביבה וידועים כבעלי ביצועים מצוינים גם בעונת החורף.
  • קיבוצים – פתרונות חימום מים יעילים מאוד גם בקיבוצים רבים ברחבי הארץ. מערכות החימום של סולארי משמשות עבור חימום מי רחצה ומקלחות, חימום מים למטבח ולמכבסות, חימום מים למפעלים או לצרכים מוסדיים אחרים, מערכות הסקה מרכזיות למגוון יישומים ולחימום בריכות שחייה קיבוציות. 
  • מרכזי ספורט וקאנטרי קלאב – באמצעות משאבות חום אשר מנצלות את האוויר החם שקיים באופן טבעי ניתן גם לחמם בריכות שחייה, מתקני ספא כדוגמת ג’קוזי, סאונה או חמאם טורקי, אפשר לחמם את אזור המקלחות, חללי האימון או כל חדר וחלל שרוצים, לחמם את מי המקלחת והצריכה ועוד. 
  • בתי אבות – בתי דיור מוגן ובתי אבות זקוקים למים חמים באופן תדיר. כדי לחסוך בעלויות הצריכה כדאי לבחור בפתרונות חימום מתקדמים ויעילים מבחינה אנרגטית. פתרונות החימום של קבוצת סולארי מיועדים לחימום מי רחצה ולהסקת המבנה על חלליו השונים. בעזרת פתרונות חימום מותאמים אישית בתי אבות יוכלו לכלכל את צעדיהם ולהתנהל נכון יותר כלכלית. 
  • בתי מלון – בשורה התחתונה בתי מלון צריכים להרוויח. וכאשר העלויות התפעוליות גבוהות, הרווח יקטן. מערכות חימום והסקה מתקדמות המבוססות על משאבות חום יעזרו להתייעל במידה משמעותית, הן כאשר מדובר בחימום מי מקלחות וצריכה, הן כאשר מדובר בחימום מי הבריכה והפעלת מתקני ספא והן עבור הסקה מרכזית של החדרים. 

 

אנו מזמינים אתכם לבחור את פתרון החימום וההסקה לו אתם זקוקים, צרו עמנו קשר לתיאום פגישת יעוץ ללא עלות!