מערכות בקרה מתקדמות לפתרונות חימום מוסדיים

מהן מערכות הבקרה האינטרנטיות שמציעה חברת סולארי? מה היתרונות במערכות בקרה שכאלו? וכיצד הן עוזרות לתפעל בצורה מקסימאלית את מערכות החימום וההסקה במפעל ובעסק?

ענפים גדולים בתעשייה נחשבים לצרכנים גדולים של מים חמים ופתרונות החימום בהם עושים שימוש נוגסים בנתח גדול מעלויות התפעול, וכתוצאה מכך ברווחים. כדי למקסם את הרווחים ולמזער את ההוצאות חשוב לבחור בפתרונות חימום מתקדמים, יעילים מבחינה אנרגטית וחסכוניים. אולם לא תמיד זה יהיה מספיק. כדי למקסם את היעילות באופן מרבי ולהפוך את השימוש בפתרונות חימום אלו לכדאי מבחינה כלכלית, כדאי גם להשתמש במקביל במערכות בקרה משוכללות. 

קבוצת סולארי משווקת מערכות בקרה אינטרנטיות מתקדמות, ובכך עוזרת לעסקים ליהנות מהתייעלות מקסימלית וביצועים משופרים של המערכות השונות. 

מהן מערכות בקרה אינטרנטיות?

קבוצת סולארי מעמידה לרשות הלקוחות שלה את האפשרות למקסם את היעילות של פתרונות החימום הנבחרים באמצעות מערכות בקרה אינטרנטיות. מערכות הבקרה של סולארי מתאימות לעידן המובייל והאינטרנט, ומאפשרות למשתמשים להתחבר למערכת מכל מקום בו הם נמצאים ולקבל נתונים בזמן אמת. באמצעות מעקב אחר הנתונים ההחלטות שיתקבלו יהיו מושכלות יותר והשימוש במערכת יהיה אופטימלי וכמה שיותר מותאם אישית. 

 

מגוון רחב של אפשרויות ויישומים

מערכות הבקרה המקוונות של קבוצת סולארי הופכות את השימוש במערכות החימום וההסקה למיטבי, ולו רק בגלל שהן מציעות מגוון רחב של אפשרויות ויישומים לצד הצגת נתונים חשובים בזמן אמת. באמצעות מערכת הבקרה ניתן לגשת לנתוני מערכת ההסקה המרכזית או מערכת החימום המוסדית מכל עמדת מחשב ומכל טלפון נייד חכם ולהתעדכן בזמן אמת בנעשה במערכת. הנתונים מאפשרים לעקוב אחר ביצועי המערכת לאורך זמן, לשפר את מידת היעילות שלה ולהשתמש בה בצורה אופטימלית. 

עשרות חיווים שונים

כל המידע שאתם צריכים כדי לתפעל את פתרונות החימום שלכם נגיש לכם במערכת הבקרה. תקלות, ארוך חיי הסוללה, מונה שעות עבודה, טמפרטורות כניסה ויציאה ועוד מגוון גדול של פרמטרים ונתונים אשר יעזרו לכם להבין טוב יותר את המערכת ולטפל בתקלות בהקדם האפשרי. בנוסף באפשרותכם לשנות פרמטרים מכל מקום ובכל זמן, גם כשאתם רחוקים וכך לבצע בקרה ומעקב טובים יותר בזמן אמת. 

שימוש ידידותי ונוח

השימוש במערכת הבקרה אינו דורש ניסיון קודם, הוא פשוט ונוח במיוחד. תצוגה גרפית ברורה הופכת את המעקב לכמה שיותר פשוט וקל. בנוסף למערכת ישנה יכולת לעקוב ולתעד נתונים לאורך זמן, כולל יכולות ניתוח מתקדמות והפקת דוחות יעילה. באמצעותה ניתן לזהות תקלות בצורה מהירה ולטפל בהן עוד לפני שהן משפיעות לרעה על המערכת עצמה, כמו גם על מערכות נוספות במבנה. המודל עצמו נוח ומאוד משתלם והוא כולל שרת אחסון מאובטח, עדכוני תוכנה, תקשורת נתונים ויישומים נוספים, כל זאת בעלות חודשית קבועה ונמוכה.

לסיכום: תמורת עלות חודשית קבועה ומשתלמת תוכלו ליהנות ממערכת בקרה מתקדמת שתעזור לכם לייעל את השימוש במערכות חימום המים וההסקה שלכם. קבלת נתונים בזמן אמת תאפשר לכם לגשת אל תקלות במהירות, לקבל החלטות מושכלות ולהתאים את השימוש באופן אישי לצרכים ספציפיים.