משאבות חום תוצרת סמסונג – יחידות חוץ Vrf | Dvms

תאגיד האלקטרוניקה והטכנולוגיה הקוריאני סמסונג הוא מהגדולים, המובילים והחדשניים ביותר בעולם, וזה כולל גם את תחומי מיזוג האוויר וחימום המים, ליישומים מוסדיים, תעשייתיים, משרדיים, מסחריים וגם למגורים – עם מערך מוצרים ושירותים מקיף הכולל מערכות מיזוג אוויר מתקדמות, יעילות וחסכוניות ומערכות של משאבות חום שהן מהטובות והיעילות ביותר בתעשייה. חברת סולארי משווקת ומתקינה משאבות חום תוצרת סמסונג, כאשר קבוצת סולארי היא המובילה בשוק הישראלי בהתקנת פתרונות חימום מבית סמסונג.

לפניכם סקירה אינפורמטיבית של מוצרי סמסונג שאנו בקבוצת סולארי משווקים ומתקינים, בדגש על משאבות חום סמסונג – מוצרים מעולים, איכותיים, אמינים וחסכוניים באנרגיה ועלויות המשמשים אותנו להרכבת והתקנת מערכות חימום תת רצפתיות, מערכות חימום מרכזי ופתרונות מתקדמים נוספים בתחום מיזוג האוויר בפרויקטים מוסדיים, עסקיים וביתיים.

משאבות סמסונגמשאבות חום סמסונג – יותר תפוקה ויעילות בפחות שטח – יתרונות של מערכות DVMS

כל משאבות החום של סמסונג מיישמות את קדמת הטכנולוגיה בתחום הקירור והחימום בכלל ומשאבות החום בפרט, עם ביצועים מעולים ועליונים על חלופות אחרות, חיסכון ניכר באנרגיה, שטח פנים קטן יותר של היחידות החיצוניות ויעילות כוללת גבוהה במיוחד. לא בכדי אלו משאבות החום המובילות בעולם ומוצרי ה-DVMS וה-VRF של סמסונג נבחרים עבור פרויקטים חשובים וגדולים בכל העולם – בנייני משרדים, מפעלים, מבני ציבור, מבנים מסחריים גדולים, בתי מגורים יוקרתיים וכיוצא באלו.

סקירת היתרונות של משאבות החום מבית סמסונג והיחידות החיצוניות DVMS כוללת את הנקודות הבאות:

  • יחידות חיצוניות עם טביעת רגל הקטנה בעד 40% מחלופות אחרות בתעשייה ובמשקל נמוך יותר – מה שמוביל לחיסכון בעלויות ההתקנה ואפשרות לקבל תפוקה גבוהה וחסרת פשרות עם יחידה חיצונית קטנה יותר – כך למשל ניתן למקם יותר יחידות על גג מבנה מוסדי ולהרוויח עוד שטח גג, אפשר להשתמש בשטח חיצוני קטן יותר (מסתור כביסה למשל!) ולהרוויח עם שטח בתוך המבנה או שטח חוץ וכן הלאה עם שלל יתרונות.
  • טכנולוגיית INVERTER חכמה וחסכונית: יחידות חיצוניות DVMS ומשאבות חום סמסונג פועלות באופן מלא על בסיס טכנולוגיית אינוורטר דיגיטלי של המדחסים, מה שמוביל לחיסכון בעלויות האנרגיה, ליעילות עבודה רבה יותר, לפעולה שקטה יותר של המדחס ולאמינות מוגברת של כלל המערכת – הודות לטכנולוגיות ופטנטים ייחודיים של חברת סמסונג.
  • תפוקה גבוהה יותר: משאבות חום של סמסונג והיחידות החיצוניות בקטגוריית DVMS / VRF מספקות תפוקה גבוהה יותר ממוצרים אחרים בחימום ובקירור, עם טביעת רגל קטנה יותר כאמור.
  • אפשרות חיבור יחידות פנימיות רבות: מערכות DVMS / VRF מבית סמסונג מאפשרות חיבור של יותר יחידות פנימיות לכל יחידה חיצונית יעילה ומתקדמת, מה שחוסך בעלויות, במקום ומקדם את היעילות של המערכת כולה. סמסונג מציעה מגוון רחב ועשיר של יחידות פנימיות ואפשרויות יישום – חימום תת רצפתי, רדיאטורים, מפזרי אוויר, יחידות נסתרות או גלויות בתקרה וכן הלאה.
  • התאמה אישית מושלמת: משאבות חום של סמסונג ויחידות חימום המים הפנימיות המתממשקות למערכות VRF / DVMS מאפשרות התאמה אישית מושלמת לצרכים שלכם – לבית, למשרד, לחנות וכיוצא באלו. בחירת הטמפרטורה הרצויה של המים, עבודה בקירור וחימום, חימום מים תת רצפתי, לרדיאטורים, חימום בריכה, חימום מי הצריכה במבנה ועוד יישומים בהתאם לצרכים שלכם.

רוצים לשמוע עוד למה משאבות החום של סמסונג הן הטובות והמתקדמות ביותר? רוצים לקבל הצעה מנצחת למערכת משאבת חום מבית סמסונג מהחברה המובילה בישראל למערכות אלו? צרו קשר עם חברת סולארי היום ונציג יחזור אליכם בהקדם עם כל הפרטים והתיאומים.