בעלי צימרים / מלונות – בריכה מחוממת – השקעה חכמה לטווח ארוך!

כבר השקעתם “ים” של כסף ויש לכם בעסק התיירותי שלכם בריכה, בהחלט שדרוג משמעותי ומפנק עבור כל האורחים המגיעים אליכם. אבל בישראל הקיץ החם והמהביל לא נמצא איתנו כל השנה ובהחלט יש כמה חודשים של טמפרטורות קרות שבהן פשוט אי אפשר להיכנס בכיף ובנעימים לבריכת שחייה. למרבה המזל, היום יש פתרונות יעילים אנרגטית וכלכלית לחימום בריכות, מה שיאפשר לכם להאריך את עונת הרחצה בבריכה ולתת לאורחים שלכם ערך מוסף ויותר סיבות לבחור דווקא בכם לחופשה הבאה שלהם.

קבוצת סולארי מתמחה בפתרונות חכמים ויעילים אנרגטית ופיננסית לחימום מים לשוק המוסדי והפרטי, כולל שלל פרויקטים מוצלחים של התקנת מערכות לחימום מים במלונות ועסקי תיירות. אנו בסולארי מציעים לכם את הפתרונות המתקדמים ביותר טכנולוגית והיעילים ביותר כלכלית לחימום בריכות שחייה ומתקני ספא למיניהם – פתרונות המהווים בחירה מנצחת והשקעה חכמה לטווח ארוך, עם ביצועים מעולים וחסרי פשרות, התאמה אישית מלאה והחזר השקעה מהיר.

קבוצת סולארי הינה מובילת השוק ביישום מערכות של משאבות חום, למגוון פתרונות של חימום מים, כולל חימום בריכות. סולארי מייבאת, מייצרת, מתכננת, מתקינה ומתחזקת מערכות משאבות חום מבית היצרנים הטובים ביותר בעולם ועל בסיס הטכנולוגיות החדישות, האמינות והחסכוניות ביותר בתעשייה כיום.

בריכות מחוממת במלונות ו/או בצימרים

יתרונות של בריכה מחוממת במלון / בצימר

  • הימצאות בריכה מחוממת במלון או במתחם התיירות שלכם בחודשי החורף תמשוך אליכם יותר תיירים שיבחרו דווקא בכם על פני המתחרים – כי זה פינוק אמיתי לשחות בבריכה חמימה ונעימה כאשר בחוץ הטמפרטורות קרות.
  • התקנת מערכת לחימום הבריכה והארכת עונת הרחצה ליותר חודשים בשנה – כולל אפשרות לכל השנה – מגדילה את הסיכוי שלכם להיות בתפוסה מלאה או טובה יותר, לאורך כל השנה ולא רק בעונות השיא.
  • בריכה מחוממת במלון, בצימרים או במתחם תיירות מאפשרת לכם העלאת מחירים מסוימת, במסגרת תנאי האירוח המשודרגים שאתם מציעים.
  • חימום בריכה עם משאבות חום מאפשר החזר השקעה מהיר במיוחד ולעומת החלופות – כי מדובר על פתרון יעיל אנרגטית המשיג חימום מעולה ויציב תוך שימוש במינימום אנרגיה (חשמל).
  • משאבת חום לא עושה כלל שימוש בשריפת דלקים כדי לחמם את מי הבריכה, כך שאין עשן, אין ריחות לא נעימים, אין צורך לחדש אספקת דלק לחימום הבריכה ואין תלות כלכלית במחירי דלקים. משאבות חום משתמשות בחשמל ומתבססות על תהליך פיזיקלי חכם לחימום מי הבריכה.
  • מערכת משאבות חום הינה שקטה, אמינה ועמידה מאוד ומאפשרת חימום בריכות גם בטמפרטורות חיצוניות קרות מאוד – עם מינימום אחזקה שוטפת.
  • משאבות חום מאפשרות גם חימום מי צריכה (מקלחות, אמבטיות, ג’קוזי ומתקני ספא שונים) ולא רק חימום בריכת שחייה – בצורה מאוד יעילה, יציבה ומותאמת אישית.

מבחינה עסקית, אין כל ספק כי בריכה מחוממת היא שדרוג לתנאי האירוח שאתם יכולים להציע לאורחים שלכם, תוספת מבורכת אשר תשפר את התוצאות העסקיות שלכם בטווח המיידי והארוך – השקעה חכמה ומשתלמת לטווח הארוך. מערכות משאבות החום של סולארי הן גם הטובות ביותר וגם המשתלמות ביותר, עם ROI מהיר לעומת כל חלופה מבוססת דלקים אחרת ועלויות ראשוניות סבירות בהחלט ביחס למה שאתם מקבלים!

פרוייקטים של חימום בריכה במלונות / בצימרים בכל רחבי הארץ

לאורך שנות פעילותה, קבוצת סולארי התקינה אינספור מערכות לחימום בריכות שחייה בכל רחבי הארץ, עם המון פרויקטים בתעשיית המלונאות והתיירות שעד היום מספקים בריכות חמות, נעימות ומשתלמות כלכלית למפעילים, מאילת ועד נווה אטי”ב בחרמון!

רוצים לשדרג את תנאי האירוח שלכם ולהציע לאורחים בריכה מחוממת מפנקת גם בחודשי החורף? צרו קשר היום אם קבוצת סולארי ונציג החברה ישמח להגיע אליכם לפגישת ייעוץ, אבחון צרכים ותכנון ראשוני.