בריכות מחוממות כל השנה – יתרונות

אם אתם “יושבים על הגדר” ומתלבטים האם להתקין חימום לבריכת השחייה, צוות סולארי כאן לעזור לכם להגיע להחלטה מושכלת, עם פירוט היתרונות החשובים ביותר של בריכות מחוממות כל השנה, כמו גם הסבר על הדרכים הכי יעילות אנרגטית וכלכלית לעשות זאת. כפי שמיד תיווכחו, יש המון יתרונות מהותיים לחימום בריכות שחייה – ציבוריות, מוסדיות וגם פרטיות – והיום ניתן להשיג בריכה מחוממת ושמישה כל השנה עם פתרונות טכנולוגיים מתקדמים, חכמים וחסכוניים. 

בהקשר לחימום בריכות שחייה, יש מערכות לחימום בריכות גדולות וציבוריות ויש מערכות המותאמות לחימום בריכות שחייה פרטיות וביתיות קטנות יותר. חלק מהיתרונות להתקנת מערכת חימום בריכה, משותפים לכל סוגי הבריכות בעוד שחלקם כמובן רלוונטיים רק לסוג מסוים של בריכה. בואו נצא לדרך ומיד תראו אילו מהיתרונות תקפים לגבי המקרה הספציפי שלכם. בכל מקרה, קבוצת סולארי מציעה פתרונות מתקדמים, יעילים ומותאמים אישית בדיוק לבריכה שלכם, לביצועים אופטימאליים ומבנה עלויות משתלם ביותר.

ליהנות מהבריכה כל או רוב השנה

קודם כל, היתרון העיקרי של התקנת מערכת חימום בריכה הוא כמובן שכך אפשר ליהנות מהבריכה גם בחודשי החורף הקרים, כאשר יתרון זה מכיל בתוכו עוד המון יישומים והיבטים שבפועל משדרגים את הבריכה שלכם. בין אם כל השנה כאשר תשתית ומאפייני הבריכה מתאימים ובין אם להאריך את עונת הרחצה גם לסתיו ולסוף החורף אם התנאים אינם מתאימים לחימום כל השנה – בכל מקרה אתם מקבלים עוד הרבה חודשים של שימוש נעים ומהנה בבריכה. 

במקרה של בריכה ציבורית או מוסדית, זהו כמובן יתרון תפעולי וכלכלי אדיר כי כאשר הבריכה מחוממת, אפשר להפעילה כל השנה, למכור מנויים וכניסות וכך לייצר הכנסות ופעילות כלכלית בבריכה ומסביב לה, לא רק בקיץ אלא באופן מתמשך. פתרון אידיאלי ואף הכרחי לחדרי כושר, קאנטרי קלאבים וגם בריכות ציבוריות בקיבוצים ומיקומים נוספים. 

אם יש לכם בריכה ביתית/פרטית, חימום המים בחודשים הקרים יותר יאפשר לכם פינוק והנאה בבריכה רוב או כל השנה, מה שישדרג את תנאי המחייה בבית או את הצעת הערך שלכם ללקוחות אם אתם מפעילים מתחם תיירותי כמו וילה לאירוח, צימרים, מלון בוטיק וכיוצא באלו. 

המים מחוממים לטמפרטורה נעימה וכיפית, לא חמה מדי, וניתן כמובן לחמם אותם בהתאמה אישית מלאה, כך שהבריכה תתאים לשחייה ספורטיבית או לכושר וגם פשוט לשהות מהנה ומפנקת בבריכה כשבחוץ הטמפרטורות יורדות. 

יישום מלא ואופטימאלי של ההשקעה שלכם

בהמשך לסעיף הקודם, אם השקעתם בבריכה, בעלויות הבנייה, ההקמה והתפעול הלא מבוטלות שלה, התקנת מערכת חימום בריכה מאפשרת שימוש שוטף ומלא ויישום מיטבי של ההשקעה הכספית הגדולה שלכם. במקום לנצל את הבריכה רק בקיץ, אפשר ליהנות ממנה כל השנה ולהחזיר את ההשקעה מהר יותר כאשר היא מחוממת וזמינה לשימוש גם בסתיו, בחורף ובתחילת האביב. 

מערכות חימום בריכות הן עמידות לאורך זמן רב

מערכות חימום הבריכות שקבוצת סולארי מציעה, המבוססות על משאבות חום מתקדמות ואיכותיות, עמידות לאורך שנים רבות ודורשות מינימום תחזוקה. זהו עוד יתרון לחימום בריכות שחייה כי לאחר עלות ההתקנה הראשונית של המערכת, הלכה למעשה למעט הוצאות החשמל (הנמוכות יחסית לאור היעילות האנרגטית הגבוהה!), כמעט ואין הוצאות נוספות ואין תקלות השבתה של המערכת. חימום מים לבריכה באופן עמיד, אמין ושוטף. 

הדרך היעילה והחסכונית לחימום בריכות

אחרי שסקרנו את היתרונות העיקריים של התקנת מערכת לחימום בריכת שחייה, פרטית או ציבורית, נסביר בקצרה על הדרך היעילה, המתקדמת והחסכונית לחימום המים. קבוצת סולארי מתמחה במערכות חימום מים מותאמות אישית המבוססות על משאבות חום, הפועלות על חשמל ומיישמות עיקרון פיזיקלי חכם לחימום מים דרך הוצאת החום מהאוויר החיצוני. ניתן להגיע לטווח טמפרטורות רחב ומדויק, בעלויות תפעול נמוכות לעומת פתרונות אחרים, ועם יעילות אנרגטית גבוהה ביותר, ללא תלות בשמש וללא כל שריפת דלקים כמובן. 

השתכנעתם? רוצים להשתמש בבריכה גם בחורף? מעוניינים לשמוע עוד על מערכות חימום בריכות מבית קבוצת סולארי? פנו אלינו היום ונציג מטעמנו יגיע לפגישת ייעוץ והיכרות. 

פוסטים קשורים