חימום בריכות בטון מוכנות

אין ספק כי בריכת שחייה בבית היא אחד החלומות של לא מעט אנשים. צרפו לזה בריכה מחוממת שאפשר לבלות ולשחות בה גם בחודשים הקרים של השנה, וקיבלתם את חלום הגינה האולטימטיבי של בית קרקע. בשנים האחרונות, התחום של בריכות בטון מוכנות אשר מיוצרות מראש במפעל ייעודי ומובלות לאתר הבית ומותקנות במקום ביעילות ובמהירות הפך פופולארי ולטרנד של ממש בנישה של בריכות שחייה פרטיות. היום צוות סולארי יסביר לכם אודות האפשרויות של חימום בריכות בטון מוכנות. 

בין אם אתם עומדים לפני רכישה והתקנה של בריכת בטון מוכנה ובין אם כבר יש לכם בחצר הבית בריכה פעילה ואתם רוצים לברר לגבי אפשרות של חימום המים בבריכה לרחצה ושימוש בחודשי החורף – ודאי תשמחו לדעת כי בהחלט ניתן לעשות זאת בצורה יעילה ודי פשוטה טכנית. חימום בריכה מוכנה מבטון הוא אפשרי גם כאשר מדובר על בריכה חדשה שעוד לא הותקנה וגם כאשר מדובר על בריכה קיימת, כאשר עם הפתרונות המתקדמים והיעילים אנרגטית של קבוצת סולארי אין צורך בשינויים מבניים או הנדסיים מורכבים למבנה ולמערכת הבריכה.  

Photo by DiEGO MüLLER on Unsplash

קצת אודות בריכות בטון מוכנות

לפני שניכנס לעומק ונסביר לכם על אפשרויות ופתרונות של חימום בריכת בטון מוכנה, ניתן רקע נדרש על המהות עצמה של בריכות אלו. 

בריכות מוכנות מבטון הפכו פופולאריות מאוד בשנים האחרונות כי הן משלבות את הטוב שבכל העולמות. מצד אחד בריכה פרטית חזקה, עמידה ואמינה הבנויה מבטון ובתהליך תעשייתי ייעודי ומתקדם המציע פתרון משמעותית טוב ועמיד יותר מבריכות “אינטקס” או בריכות קלות אחרות. ומצד שני ייצור במפעל והובלה לבית בלי כל התהליך היקר, המורכב והמבולגן של בניית תשתית ברזל ובטון לבריכה בנויה בחצר הבית. 

הבריכה מיוצרת ונבנית במפעל הייצור, כולל צורות ייחודיות, חיפויים בהתאמה אישית וכיוצא באלו, כולל כמובן הכנה למערכת הצנרת, המשאבות והחומרים של הבריכה – ובדגמים מסוימים גם ממש מתקינים את כל המערכת. 

בהגעה לאתר, הבריכה מונפת ומונחת במקומה באמצעות מנוף, ואז ניתן לחבר אותה למערכות הרלוונטיות השונות – בכלל זה למערכת משאבת חום לחימום בריכות בטון מוכנות. 

הדרך היעילה והחסכונית ביותר לחימום בריכת בטון מוכנה

בכל הנוגע לחימום בריכות שחייה, יש היום טכנולוגיה אחת המשמשת אינספור מערכות ומתקנים ואשר נחשבת לטובה ביותר מבחינת יעילות אנרגטית, אמינות הפעלה במגוון רחב ביותר של תנאים, מינימום תחזוקה, עלויות הפעלה נגישות ומשתלמות ותפעול אקולוגי ללא פליטת מזהמים. הכוונה היא למשאבות חום לחימום בריכות. זהו הפתרון שבו קבוצת סולארי בנתה את שמה ונחשבת בו היום למובילת השוק הפרטי והמוסדי. 

משאבות חום משמשות גם למערכות הסקה מרכזית יעילות, אמינות ואקולוגיות כמו חימום תת רצפתי מבוסס מים חמים, לחימום מי צריכה במלונות ומבנים ציבוריים ומוסדיים אחרים ולצרכים תעשייתיים נוספים של חימום מים. לכן זה אך טבעי ומתבקש להשתמש בפתרון הטכנולוגי החכם והאפקטיבי הזה גם לבריכות. 

Photo by Bernardo Ferrari on Unsplash

איך עובד חימום בריכה מוכנה עם משאבת חום?

משאבת חום נראית חיצונית כמו יחידה חיצונית של מזגן גדול ואפשר להתקין אותה בחדר המכונות של בריכת השחייה שלכם או ממש בסמוך לבריכה – הכל בהתאמה אישית מלאה לתנאי השטח אצלכם בבית, להעדפות טכניות ואסתטיות שלכם ולשאר שיקולים שלכולם יש לנו מענה מדויק ומעולה. 

חימום הבריכה נעשה דרך חיבור צנרת סחרור המים של הבריכה למערכת משאבת החום, כאשר זו פועלת על בסיס עיקרון פיזיקלי חכם וטכנולוגיה מתקדמת להפקת חום מהאוויר שבחוץ והעברתו לתוך המים. כמובן שתהליך זה עובד גם כאשר האוויר בחוץ קר! הדבר דומה במהות והבסיסית והפשטנית לפעולה ההופכית של מקרר או של מזגן. 

חימום בריכות מוכנות מבטון באמצעות משאבת חום אפשרי בכל סוגי וגדלי הבריכות, כאשר משאבת החום מותאמת אישית לגודל הבריכה ולמאפייני סביבה ושימוש נוספים שלכם. אפשר להתקין את מערכת חימום המים הזו בבריכות בטון שבהן יש מערכת טיהור וחיטוי מבוססת כלור, בבריכות שחייה טבעיות ושוב, בבריכות מכל הסוגים. 

יתרונות של משאבת חום לחימום בריכת שחייה

  • יעילות אנרגטית גבוהה במיוחד למול חלופות אחרות של חימום בריכות.
  • חימום מי הבריכה תוך שימוש יעיל ונמוך בחשמל וללא כל שריפת דלקים או גז. פתרון אקולוגי יותר.
  • אמינות שיא וחימום יציב, איכותי ומצוין של מי הבריכה בלי קשר לתנאי שמש, סביבה, כמות מתרחצים וכו’.
  • עלויות הפעלה נמוכות לעומת חלופות כמו תנורי דלק וגז לחימום בריכה – הפעלת המכונה יעילה מאוד בצריכת החשמל שלה.
  • התקנה נגישה וכדאית כלכלית, בלי מורכבויות טכנולוגיות או הנדסיות קשות במיוחד ועם התאמה לכל סוגי הבריכות. 

קבוצת סולארי מתמחה בפתרונות מתקדמים, חדשניים ואמינים לחימום מים בצורה נקייה ויעילה אנרגטית, עם ניסיון עשיר בתכנון, הקמה ותחזוקה של מערכות חימום בריכות בטון מוכנות. צרו קשר לפרטים נוספים ופגישת ייעוץ ללא התחייבות אצלכם בבית.

פוסטים קשורים