פתרונות חימום למוסדות ותעשיה / למשרדים ועסקים

חימום של חללים ושל מים הוא צורך משמעותי, מרכזי וכמובן בעל עלויות לא מבוטלות עבור שלל משתמשים עסקיים, מוסדיים ותעשייתיים, מבתי מלון ועד קאנטרי קלאבים, ממפעלי תעשייה ועד מבנים מסחריים, מבנייני משרדים ועד יישומים עסקיים שונים – צרכי החימום מגוונים כשם שמשתמשי הקצה במשק הישראלי מגוונים. חברת סולארי מתמחה בפתרונות חימום חכמים, יעילים אנרגטית וכלכלית ומותאמים אישית באופן מלא לצרכי הלקוח ומאפייני הפרויקט – הכל על בסיס טכנולוגיות מתקדמות ומוכחות המספקות ביצועים מעולים ויחס עלות-תועלת מהגבוהים בתעשייה.

בזכות ניסיון עשיר בתחום, עבודה עם היצרנים והספקים המובילים בעולם, צוות מעולה ושורה של תהליכי מיזוג ורכישה אסטרטגיים, קבוצת סולארי הפכה למובילה מקצועית וטכנולוגית בפתרונות חימום וקירור לכל סוגי הלקוחות במשק הישראלי – עם אינספור פרויקטים שבוצעו ומספקים תוצאות אופטימאליות בכל רחבי ישראל.

פתרונות חימום מוסדיים המתאימים בדיוק לדרישות

במציאות של עלויות אנרגיה גבוהות, רגולציה סביבתית מורכבת ודינמית וצרכים תפעוליים מורכבים של כל סוגי הלקוחות, תחום החימום המוסדי והתעשייתי התפתח משמעותית ומהווה נושא מהותי עבור לקוחות רבים. קבוצת סולארי, על שלוחותיה השונות, מציעה ללקוחותיה המוסדיים והעסקיים פתרונות חימום מותאמים אישית, בהתאמה מלאה ואפקטיבית לדרישות המורכבות והפרטניות של כל פרויקט.

כאשר מדובר על פתרונות המתאימים לדרישות השונות של חימום – חללים ו/או מים – הכוונה היא לשימוש בטכנולוגיות מוכחות ויעילות במיוחד, עם ביצועים מוכחים ומובטחים מבחינת חיסכון בעלויות אנרגיה, שימוש סביבתי ואקולוגי לעומת חלופות ויעילות תפעולית חסרת פשרות ברמה הגבוהה ביותר. כך, מערכות החימום המוסדיות מבית קבוצת סולארי – למשל משאבות חום, מערכות DVMS / VRF ושאר הפתרונות הטכנולוגיים הזמינים – גם חוסכות לכם כסף בהפעלה השוטפת ובעלויות האנרגיה הכוללות, גם מספקות ביצועי חימום טובים יותר ממערכות חלופיות וגם נותנים מענה אמיתי לצורך של ארגונים לפעול בצורה סביבתית יותר מול לקוחות, שותפים וגורמי רגולציה.

מערכת חימום לקרקע חקלאית במושב ברמת הגולן.פתרונות חימום מוסדיים

כאמור, כשם שיש מגוון אדיר ועשיר של עסקים, מפעלים, מבנים מוסדיים ושאר משתמשי קצה עסקיים ותעשייתיים, כך יש צרכי חימום שונים. חלק מהלקוחות שלנו בקבוצת סולארי זקוקים לפתרונות חימום חללים, ממפעלי ייצור ומבנים חקלאיים ועד מלונות, חנויות ומבנים מסחריים אחרים וחלק מהלקוחות זקוקים בכלל לפתרונות חימום מים, מחימום בריכות שחייה ציבוריות ופרטיות וחימום מי צריכה לבניין מוסדי או מסחרי ועד חימום מים לצרכים תעשייתיים של מפעלים, חקלאות, מעבדות וכיוצא באלו.

לכן אנו עובדים עם כמה ספקים ויצרנים בינלאומיים ומרכיבים לכם מערך פתרונות חימום מקיף, מלא, יעיל ללא פשרות וכמובן מותאם אישית בצורה אופטימאלית. לפניכם כמה דוגמאות של פתרונות חימום חללים ומים ללקוחות מוסדיים, תעשייתיים, עסקיים ומסחריים:

  • משאבות חום: פתרון טכנולוגי חכם ומאוד יעיל אנרגטית, תפעולית וכלכלית. חימום מים לטווח טמפרטורות רחב ומותאם אישית, באמצעות תהליך פיזיקלי מתקדם ומוכח. פתרון מעולה ואפקטיבי במיוחד למערכות חימום מרכזיות (תת רצפתי, רדיאטורים, מפזרי חום), לחימום בריכות שחייה, חימום מי צריכה ורחצה, לצרכים תעשייתיים וכיוצא באלו. חימום מים זול, יעיל ואקולוגי יותר מכל חלופה אחרת מבוססת דלקים.
  • מערכות DVMs / VRF: מערכות חימום וקירור אוויר (עם אפשרות לתוספת ציוד ייעודי לחימום מים), על בסיס הטכנולוגיות המתקדמות והיעילות ביותר בתחום מיזוג האוויר כיום. יחידות חיצוניות יעילות ומשוכללות ומגוון אדיר של יחידות פנימיות לבחירה, עם חיבור של ריבוי מאיידים ויחידות פנימיות ליחידה חיצונית אחת ועוד שפע של יתרונות טכנולוגיים, כלכליים ותפעוליים.

רוצים לשמוע עוד ולהשתדרג לפתרונות חימום מתקדמים, יעילים וחסכוניים? צרו קשר היום עם קבוצת סולארי ונציג יחזור אליכם במהרה לתיאום פגישת היכרות, ייעוץ ותכנון – פתרונות חימום מוסדיים, תעשייתיים ועסקיים מובילים עם תוצאות מוכחות בכל רחבי המשק הישראלי.