חימום בריכה בוילה להשכרה

וילות להשכרה הן בהחלט להיט ענק בענף התיירות המקומית בישראל. וילה היא בחירה נהדרת למגוון סוגי חופשות ואירועים מיוחדים בהם אתם רוצים פרטיות ובית גדול לקבוצה גדולה של חברים או כמה משפחות הנופשות יחד. במקרים רבים, בווילות להשכרה יש בריכות שחייה, לשדרוג תנאי האירח והשהות ולתוספת פינוק ואטרקציות לאורחים במקום – אחד הדברים הכי טובים וכדאיים שאתם יכולים לעשות כדי לשפר את הווילה שלכם ולהביא יותר לקוחות כל השנה הוא לחמם את הבריכה!

חימום בריכה בווילה להשכרה מוסיף המון סטייל ויוקרה לווילה שלכם, מעלה את מספר הפניות לאורך כל ימות השנה, מאפשר לכם לגבות יותר כסף על השכרת הווילה ובאופן כללי משדרג את המקום בצורה מהותית. נסביר על היתרונות של חימום בריכת וילה ועל האפשרויות הכי יעילות ומשתלמות שלכם להוסיף יכולת שכזו לנכס שלכם. 

היתרונות של בריכה מחוממת בווילה להשכרה

  • קיומה של בריכה מחוממת בווילה מעלה באופן מוחלט וניכר את מספר הפניות של מתעניינים בהשכרת הווילה, כמו גם את מספר האורחים שסוגרים חבילת אירוח. אלו נתונים המגובים מעשית ע”י פלטפורמות התיירות המובילות בישראל. 
  • כאשר אתם מחממים את הבריכה בווילה שלכם אתם מציעים ערך מוסף וייחודיות – האפשרות לרחצה כיפית בבריכה גם במהלך ימי חורף קרים. זה משדרג את תנאי האירוח עבור האורחים שלכם, מוסיף לחוויה שלהם ומעלה את מוניטין הנכס התיירותי שלכם. 
  • בריכה מחוממת מאפשרת לא אחת לגבות מחירי אירוח גבוהים יותר מאורחים, בעיקר בתקופת החורף כמובן. 
  • בריכה פרטית מחוממת מיד ממתגת את הווילה שלכם כיוקרתית, בוטיקית ואיכותית יותר לעומת אפשרויות אחרות ביישוב או באזור שלכם. 

הדרך היעילה והכדאית ביותר לחימום בריכה בווילה

חימום בריכות שחייה אינו קונספט חדש, כאשר כבר הרבה שנים יש מערכות לחימום בריכות. אך מערכות ישנות פעלו על בסיס טכנולוגיות לא יעילות אנרגטית, יקרות להפעלה ועם סיכוני בטיחות ואיכות סביבה מהותיים. הכוונה היא לחימום בריכה באמצעות תנורי סולר/דלק או גז למשל. 

הקדמה הטכנולוגית לצד היכולות המקצועיות שלנו בחברת סולארי מאפשרות לכם כיום פתרון משמעותית יותר איכותי, יעיל וזול לחימום בריכת הווילה שלכם. מערכת מבוססת משאבת חום לחימום בריכה פרטית היא הפתרון הכדאי והיעיל ביותר כיום, עם ביצועי חימום מעולים והגעה לטמפרטורה המדויקת שאתם רוצים, בעלויות הפעלה נמוכות לעומת שריפת דלקים וללא כל הסיכונים והחסרונות של מערכות אחרות. 

מערכת חימום בריכת שחייה בווילה על בסיס משאבת חום לא כוללת כל שריפת דלקים, כך שאין עשן, זיהום אוויר ואין צורך למלא מחדש דלק. משאבת החום מיישמת תהליך פיזיקלי יעיל וחכם, עושה שימוש בחשמל ביחידת חימום הנראית כמו יחידה חיצונית של מזגן גדול ומספקת לכם ביצועי חימום מים מעולים, בעלויות הפעלה נמוכות ועם אמינות חסרת פשרות.

רוצים לשמוע עוד? רוצים להבין איך גם אתם יכולים לחמם את בריכת הווילה שלכם בעלויות הגיוניות וליהנות מכל היתרונות של בריכה מחוממת? 

חברת סולארי היא החברה המובילה בשוק הישראלי בפתרונות חכמים ויעילים אנרגטית לחימום מים, כולל מגוון רחב של פתרונות לחימום בריכות שחייה ציבוריות ופרטיות. אנו מחממים לכם את בריכת הווילה עם מערכות חכמות, אמינות ויעילות אנרגטית וכלכלית, עם שירות מקצועי מעולה וזמין והביצועים הטובים ביותר. פנו אלינו היום לפרטים נוספים וקביעת פגישת ייעוץ אצלכם בווילה.