חימום בריכה בקיבוץ

אחד מהאלמנטים המשמעותיים והכיפיים של מגורים בסביבה האיכותית של קיבוץ, היה תמיד וכך זה גם היום, בריכת השחייה המקומית. בריכות בקיבוצים היום מהוות מרכיב משמעותי במשיכה הרבה של בנים חוזרים ונקלטים חדשים המבקשים איכות חיים במרחב הכפרי, כמו גם מוקד הכנסות עבור קיבוצים רבים. לכן זה לחלוטין הגיוני ומתבקש להאריך את עונת הרחצה כמה שניתן, כדי לתת לחברי ותושבי הקיבוץ ליהנות מהבריכה יותר זמן לאורך השנה ו/או לייצר הכנסות ממנויים וכניסות של חיצוניים לבריכה. חברת סולארי מתמחה בפתרונות יעילים אנרגטית וכלכלית של חימום בריכה בקיבוץ, עם מגוון התקנות מוצלחות ברחבי הארץ.

בין אם בקיבוץ שלכם יש בריכה מקורה או בריכה פתוחה רגילה, בין אם הקיבוץ מפעיל את הבריכה במודל פרטי מלא ללא כניסות מבחוץ או בין אם בבריכה שלכם מכניסים מנויים וחד פעמיים מבחוץ, בין אם אתם גובים מחברים ותושבים מנוי עונתי ובין אם אתם מפעילים מודל של כניסה חופשית לחברים ותושבים עם תשלום חודשי על הבריכה בתוך מיסי הקהילה – חידושים טכנולוגיים מאפשרים לכם היום להאריך את עונת הרחצה משמעותית דרך חימום מי הבריכה, בשיטה יעילה אנרגטית, נגישה כלכלית ועם התאמה אישית לבניית מודל הפעלת בריכה כדאי כלכלית ועם המון יתרונות חברתיים לקהילה בקיבוץ. 

חימום הבריכה בקיבוץ – הארכת העונה או פתיחה כל השנה

בהתאם לסוג הבריכה שלכם ולרצונות של קהילת הקיבוץ, חברת סולארי בונה עבורכם ואיתכם פתרון מותאם אישית, יעיל במיוחד ועם כדאיות כלכלית גבוהה והחזר השקעה מהיר של חימום בריכה בקיבוץ. בבריכות פתוחות, ניתן להשיג הארכה משמעותית של עונת הרחצה, במקום לסגור בספטמבר להמשיך להפעיל את הבריכה עד נובמבר ולפתוח כבר בסביבות מרץ-אפריל במקום לחכות עד ליוני. אם יש לכם בקיבוץ בריכה מקורה, בהחלט אפשר באמצעות טכנולוגיות משאבות החום של חברת סולארי לבנות מערך חימום בריכה המאפשר הפעלת הבריכה לאורך כל השנה, גם בחודשי החורף. 

חימום בריכה קיבוצית – מערכות יעילות וכדאיות!

כאשר מבצעים חימום של בריכה קיבוצית או ציבורית, נהוג להביא את מי הבריכה לטמפרטורה של 28-30 מעלות, זה אידיאלי לרחצה נעימה וכיפית וגם לשחייה. כך שמראש חימום הבריכה אינו לטמפרטורות גבוהות מאוד. חברת סולארי היא המובילה בשימוש במשאבות חום לפתרונות חימום מים – לבריכות ציבוריות ופרטיות, לחימום מי צריכה למוסדות ומבנים, לחימום מרכזי ותת רצפתי ולמגוון יישומים תעשייתיים או מוסדיים. משאבת חום עושה שימוש בתהליך פיזיקלי חכם, העובד כל השנה וגם בקור, אשר במסגרתו משאבת חום חשמלית ויעילה במיוחד מוציאה מהאוויר את החום הקיים בו באופן טבעי ומעבירה אותו למים, לטמפרטורה הרצויה. 

התהליך בו משאבות חום מחממות את מי הבריכה מאוד יעיל אנרגטית ועושה שימוש ביחסית מעט חשמל, כאשר לעומת פתרונות חימום בריכה מבוססי סולר או גז החיסכון המתקבל הוא עצום ממש, ללא שריפת דלקים, ללא רעש וללא צורך במקום גדול במיוחד לתשתית המערכת. משאבות חום לחימום בריכות שחייה מיועדות למטרה זו בדיוק, כאשר טמפרטורת המים האידיאלית בבריכה נמוכה לעומת חימום תת רצפתי או חימום מי צריכה, מה שמאפשר הפעלה אפילו זולה יותר וצמצום עלויות האנרגיה על חימום הבריכה.

עם טכנולוגיה זו, משאבות חום לחימום בריכה מבית סולארי, אתם זוכים בבריכה קיבוצית מחוממת, הפתוחה הרבה יותר חודשים בשנה או אפילו כל השנה ובעלויות הפעלה הגיוניות וכדאיות כלכלית לפי מודל ההפעלה בקיבוצכם. 

ניסיון עשיר בחימום בריכות קיבוציות

לחברת סולארי ניסיון עשיר, איכותי ומוכח בהתקנת מערכות לחימום בריכה בקיבוצים רבים, בכל רחבי הארץ, עם מערכות מותאמות אישית, ליווי מלא ומתן שירות מעולה עם פתרונות טכנולוגיים אמינים ומתקדמים. חברת סולארי ביצעה פרויקטים של חימום בריכה בקיבוץ בגן שמואל, קיבוץ שמיר, להבות הבשן ובבריכת מתחם חמי געש בקיבוץ געש. זאת לצד מערכות חימום בריכות במוסדות אקדמיים, קאנטרי קלאבים, פארקי מים וכמובן המון מערכות לחימום בריכות שחיה פרטיות ללקוחות ביתיים. 

לצד חימום בריכות בקיבוצים, אנו מספקים גם פתרונות לחימום מי צריכה לאתרים תיירותיים, למפעלים ולשלל יישומים נוספים בקהילה ובתעשייה הקיבוצית.