חימום תת רצפתי במקלחת / בחדר האמבטיה

בימי החורף הקרים, מקלחת חמה או אמבטיה חמה ומפנקת הן ללא ספק מהפינוקים האולטימטיביים. אבל, מה קורה אם אתם יוצאים מהמים החמים, ישר למקלחת קרה, במיוחד לדריכה יחפה על מרצפות “קפואות”, ובכן, במהרה תחושת הפינוק נעלמת לה. כעת דמיינו כמה זה כיף, נעים ומפנק לצאת ממים חמים לחדר מקלחת ואמבטיה מחומם, כשהכי חשוב, הרצפה חמה וכל כך מזמינה. תענוג צרוף! את זה משיגים דרך חימום תת רצפתי במקלחת, הנושא עליו נסביר כאן.

חימום חדר המקלחת וגם רצפת המקלחת עצמה!

כאשר אנחנו מדברים על חימום תת רצפתי בחדר האמבטיה והמקלחת, הכוונה כאשר מדובר על המערכות המתקדמות והאיכותיות של קבוצת סולארי היא כמובן לכיסוי מלא של הרצפה, גם של חדר המקלחת עצמו וגם של אזור המקלחת – כך שבשום שלב בחורף אתם לא צריכים לדרוך על רצפה קרה ומרתיעה.

מה זה חימום תת רצפתי בחדר המקלחת או האמבטיה?

פשוטו כמשמעו, מערכת המחממת את כל חלל החדר, דרך חום נעים ומדויק הבוקע ועולה מהרצפה, מה שאפשר ליישם ולהתקין על מגוון אדיר של סוגי ריצוף ומתאים בצורה מושלמת ומפנקת במיוחד לחדרי רחצה. לא רק שהרצפה מתחממת והופכת נעימה מאוד כשיוצאים ממקלחת או אמבטיה בימי החורף הקרים, אלא כל החלל מתחמם בצורה מאוד אחידה ויעילה אנרגטית, כך שכל סביבת חדר הרחצה נעימה וכיפית במיוחד.

חימום תת רצפתי במקלחת במערכת מתקדמת וחסכונית מבוססת משאבת חום ומים חמים

ללא ספק, המערכות הטובות, האמינות, והכי יעילות אנרגטית וכלכלית הן אלו המבוססות על טכנולוגיית משאבת חום וסחרור מים חמים בצנרת תת רצפתית.

מדובר על חימום העולה מהרצפה באמצעות מערכת ייעודית של צינורות מים המותקנים מתחת לריצוף, מים חמים מסוחררים במערכת ויוצרים מסה תרמית יעילה וטובה מאוד. בעבר חיממו את המים דרך תנורי גז או סולר או עם דודי אגירה חשמליים, אך אלו שיטות מאוד לא יעילות, יקרות וגם מזהמות.

היום האפשרות המתקדמת, היעילה והחסכונית ביותר היא חימום תת רצפתי למקלחת במערכת של משאבת חום המחממת את המים. מערכות אמינות מאוד, חסכוניות להפעלה, יעילות אנרגטית ומאפשרות שילוב עם פתרונות חימום נוספים. משאבת החום היא יחידה חיצונית שדומה ליחידה חיצונית של מזגן והיא מפיקה חום ביעילות אנרגטית גבוהה מאוד בתהליך פיזיקלי חכם ויעיל מאוד. 

*כמובן שברוב מוחלט של המערכות והבתים, לא מתקינים חימום תת רצפתי רק במקלחת או בחדרים הרטובים, אלא מדובר על חלק מתוך מערכת חימום מרכזית מקיפה יותר, בין אם כולה מתחת לרצפה ובין אם חלקים מאמצעי החימום הם רדיאטורים על הקירות שבהם מסוחררים המים החמים. חשוב שכל אחד מחדרי המקלחת והאמבטיה יוגדרו כאזורים נפרדים לצורך שליטה ובקרה.

כל הסיבות להתקין חימום מתחת לרצפת חדר המקלחת

  • פינוק ענקי ומדהים – לצאת בחורף ממקלחת או אמבטיה לרצפה חמה וכיפית, אותו דבר בכניסה בבוקר לחדר האמבטיה להתארגנויות הבוקר. עם חימום תת רצפתי בכיף הולכים יחפים בבית גם בחורף!
  • חימום יעיל ונעים במיוחד – לא רק שחימום המגיע מתחת לרצפה יוצר מסה תרמית גבוהה ויעילה מאוד אלא שזהו סוג החימום הכי נעים ומותאם לגוף. ללא ייבוש של האוויר, חום אחיד העולה מכל הרצפה.
  • חיסכון משמעותי במקום ובהתקנות – לא צריך אמצעי חימום נוספים לחדר האמבטיה והרחצה, החימום בלתי נראה ומגיע מהרצפה. גם יתרון אסתטי משמעותי.
  • חימום כל החדר הרטוב, עם יעילות אנרגטית ומסה תרמית גבוהות, מאפשר ייבוש מהיר יותר של החדר, מה שמפחית משמעותית עובש ושאר מפגעים הקשורים לרטיבות.
  • כשיש לכם בבית חימום תת רצפתי, במקלחת ובכל הבית, ערך הנכס שלכם מיד עולה ומשתדרג.
  • בניגוד לתפיסה רווחת, עם מערכת איכותית של חימום המגיע מתחת לרצפה, החדר מתחמם מהר יותר לעומת האלטרנטיבות.
  • למול אלטרנטיבות של חימום המקלחת וחדר האמבטיה, חימום תת רצפתי מבוסס משאבת חום ומים חמים משיג בטווח הבינוני-ארוך חיסכון לא מבוטל בעלויות האנרגיה.

חימום תת רצפתי לחדר המקלחת עם קבוצת סולארי

קבוצת סולארי היא השחקנית המובילה והמתקדמת ביותר בתחום של פתרונות חימום מבוססי מים חמים, מובילה את השוק הביתי והמוסדי כבר שנים רבות. המערכות התת רצפתיות שסולארי מציעה מציעות רמה חסרת תחרות ופשרות של אמינות, יעילות, חיסכון באנרגיה ונוחות תפעולית, על בסיס המוצרים הטובים ביותר בתעשייה.

סולארי היא יבואנית ומשווקת של משאבות החום של סמסונג, הנחשבות לטובות ולאמינות ביותר בתחום וכמו כן יודעת לתכנן וליצור מערכות משאבות חום לחלוטין מותאמות אישית. עם חימום תת רצפתי בחדר האמבטיה מבית סולארי אתם מקבלים את החימום הנעים, האיכותי והבריא ביותר, בעלויות התקנה אטרקטיביות ועלויות הפעלה נמוכות במיוחד ועם אמינות, שירות, ביצועים ואיכות ללא פשרות.

צרו קשר לקבלת עוד פרטים וקביעת פגישת ייעוץ אצלכם בבית – קבוצת סולארי, הבחירה המנצחת בחימום תת רצפתי!

פוסטים קשורים